Villa Sunset Heights - La Savane
| Wifi Wi-Fi | Spa és relaxáció Masszázs | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Elérhetőséggel az olyan természeti látnivalókhoz, mint a körülbelül 3 km-re található Pic Paradis, a 2 hálószobás Villa Sunset Heights - La Savane magán úszómedencét is kínál.
Az Emilio Wilson Park 4 km-re, míg a Parotte Ville egy 10 perces autóútra van a 2 fürdőszobás villától. A La Savane városi ingatlan olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül 7 km-re lévő Mary Star of the Sea Church.
A Villa Sunset Heights - La Savane egy külön WC-vel, mosógéppel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Fürdőlepedők biztosított a további kényelem érdekében.
A La Savane városi szállás magába foglal étkezőt elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és konyhai edényekkel. A Villa Sunset Heights - La Savane területétől nem messze van a Franse ételeket kínáló Restaurant le Cool Heure területétől. A Princess Juliana nemzetkozi repülőtér 5 km-re helyezkedik el a La Savane városi villától.
- Helyi látnivalók
- Emilio Wilson Park4733 km
- Repülőterek
- Grand-Case4,9 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Füstérzékelők
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Masszázs
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa Sunset Heights - La Savane milyen messze van a Princess Juliana nemzetkozi repülőtértől?
A Princess Juliana nemzetkozi repülőtér és a Villa Sunset Heights - La Savane között 5 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Villa Sunset Heights - La Savane kínálatából?
Igen, a Villa Sunset Heights - La Savane vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az ingatlan fogad háziállatokat?
Az ingatlan nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Villa Sunset Heights - La Savane vendégei vagyunk?
La Savane nevezetességei közé tartozik a Lepkefarm és a Happy Bay tengerpartja, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Villa Sunset Heights - La Savane területétől. Ezenkívül a National Nature Reserve of St. Martin (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.